Jdi na obsah Jdi na menu
 


LVT Cvikov 2009

15. 7. 2009

Na Letní tábor jsme se moc těšili. Měli jsme jet k Lucce do Landštejna, ale týden předem nám s lítostí Lucka oznámila, že se nekoná. Tak jsme hledali náhradní řešení a naštěstí se nás zželelo Darje a mohli jsme vyrazit k nim na tábor do Cvikova. Byl v tom samém termínu a tak jsme akorát změnili směr trasy. Cvičák jsme našli v pohodě a panička se přidala k budování stanového městečka. Počáteční zápal do stavění Obrazek za chvíli opadl Obrazek a tak se museli přidal i ostatní Obrazek, aby to dobře dopadlo.

Aby se tu dvounoháči nenudili, tak byly vymyšlené na každý den různé soutěže jak pro dětiObrazek Obrazek, tak i pro dospěláky ObrazekObrazek Obrazek a také se pořádali výlety. Jak na kole, tak pěší a dokonce  na koni Obrazek.

Také se tu slavili dvoje narozky. Jedny psí, to Becky dostala od paničky dort a mičudu Obrazek a druhé lidské a ty se oslavily také dortem Obrazek, ale trochu jiným a pak hodně bujarou oslavou Obrazek Obrazek, kde nesměl chybět Dáši kozáček.Obrazek.

Tábor byl zakončen zkouškami a tak jsme na ně všichni pilně cvičili Obrazek.Obrazek Obrazek ObrazekObrazek nějaká ta překážka Obrazek a pak obrany Obrazek Obrazek. Trochu poslušnosti

Děkujeme za pozvání a doufám, že jsme figuranty nezničily natolik, že už příště nebudou chtít přijet Obrazek Obrazek.