Jdi na obsah Jdi na menu
 


VV Radíkov 2009

13. 11. 2009

Znovu a letos naposled jsme se vypravili přes 300 km na Jih k Jindřichovu Hradci tentokráte do Radíkova Obrazek Obrazek. Nádhera !!!

Jako obvykle jsme se rozdělili do družstev a cvičili jsme pod vedením zkušených výcvikářek - u nás to byla tradičně Lucka. Tentokráte jsem neměl za odměnu po dobře provedené stopě jen buřtíka a peška, ale i hrátky s Elzou, byla totiž v našem družstvu.  Obrazek. Na poslušnostech se všichni páničkové pekelně soustředili na střídačce a čekali, až na ně přijde řada Obrazek. Na mě taky bohužel došlo a zas mě trápili aportem Obrazek Obrazek až mě to zmohlo a šel jsem si opodál lehnout. To mě pak panička chválila za výborné odložení Obrazek.

Samozřejmě, že jsem jen necvičili, ale také jsme vyrazili na procházku po krásném okolí. Utvořil jsem skupinku s Elzou Bonnou a malou Gretou. Po cestě jsme objevili tábor uprostřed lesa a tak jsme se hned vyfotili Obrazek a pak jestě na krásně prosluněné mítiněObrazek.

Také nás Lucka poprosila, aby se vybraní jedinci, tedy i já, jeli "ukázat" na ukázky do školy v Jindřicháči, kde Lucka učí. Byla mi určena role přítele figuranta - to mi šlo. Páníčci a paničky večer u sklenky (samozřejmě né u jedné) probírali a pilně procvičovali s paní učitelkou Luckou itinerář na předváděčku, takže druhý den jen tak jedním okem nakukovali do taháku, který potají napsala Růža.Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek.

Opět to byl vydařený prodloužený víkend Obrazek.